Om oss

Slider

MED HJERTE FOR GODT HÅNDVERK OG NATUR

Vår tilnærming til byggebransjen bygger på lidenskapen for et vakkert håndverk kombinert med en grunnleggende respekt for naturen. Vår samlede kompetanse og erfaring garanterer deg ikke bare et vellykket sluttresultat, men også en enkel og kvalitetssikret prosess frem ditt ferdige produkt. Montert slik du vil ha den, der du vil ha den.

For øyeblikket er vi i ByggUp på utkikk etter ny kollega innen byggtjenester, salg av trapper og rekkverk, samt prosjektering og oppfølging av prosjekter. Er du ingeniør og på let etter en variert og spennende arbeidsplass? Da håper vi du vil ta kontakt med oss.

Lukas Jarnskjold
Daglig leder
lukas@byggup.no
948 65 626

Geir Jarnskjold
Økonomi/admin
geir@byggup.no
901 89 749

Tobias Jarnskjold
Siv.ing.
tobias@byggup.no
907 47 231

Jens Unes
Montør
jens@byggup.no
465 05 743

Joakim Jarnskjold
Montør
joakim@byggup.no
991 04 947

Ronny Gulbrandsen
Montør
ronny@byggup.no
950 59 592

Kjell Sverre Sundby
Montør
kjell@byggup.no
936 40 396

Våre verdier

I ByggUp ønsker vi å drive virksomhet som skaper verdi, både for kunden og oss selv. Opp gjennom årene har vi utviklet egne styrker i måten vi arbeider og møter andre mennesker på, disse er omsatt i et sett kjerneverdier som skal motivere oss til innsats og gode prestasjoner.

Kvalitet

vi leverer materialer og produkter fra kvalitetsleverandører

Pålitelig

– vi skal levere avtalt innhold og kvalitet til rett tid

Personlig

– vi er ekte, oppriktige og ærlige i alt vi gjør