Om oss

MED HJERTE FOR GODT HÅNDVERK OG NATUR

Vår tilnærming til byggebransjen bygger på lidenskapen for et vakkert håndverk kombinert med en grunnleggende respekt for naturen. Vår samlede kompetanse og erfaring garanterer deg ikke bare et vellykket sluttresultat, men også en enkel og kvalitetssikret prosess frem ditt ferdige produkt. Montert slik du vil ha den, der du vil ha den.

Lukas Jarnskjold
Daglig leder
lukas@byggup.no
948 65 626

Geir Jarnskjold
Økonomi/admin
geir@byggup.no
901 89 749

Tobias Jarnskjold
Siv.ing.
tobias@byggup.no
907 47 231

Joacim Grimsmo
Salg-/prosjektering
grimsmo@byggup.no
412 29 974

Abdiaziz Saeed
Prosjekt ingeniør
saeed@byggup.no
465 20 138

Joakim Jarnskjold
Trappesnekker
joakim@byggup.no
991 04 947

Ronny Gulbrandsen
Trappesnekker
ronny@byggup.no
950 59 592

Kjell Sverre Sundby
Trappesnekker
kjell@byggup.no
936 40 396

Jens Unes
Trappesnekker
jens@byggup.no
465 05 743

Våre verdier

I ByggUp ønsker vi å drive virksomhet som skaper verdi, både for kunden og oss selv. Opp gjennom årene har vi utviklet egne styrker i måten vi arbeider og møter andre mennesker på, disse er omsatt i et sett kjerneverdier som skal motivere oss til innsats og gode prestasjoner.

Kvalitet

vi leverer materialer og produkter fra kvalitetsleverandører

Pålitelig

– vi skal levere avtalt innhold og kvalitet til rett tid

Personlig

– vi er ekte, oppriktige og ærlige i alt vi gjør